DIN 934 - Sześciokątna

Nakrętka sześciokątna zwykła:

    DIN 934
    ISO 4032
    PN M-82144

Produkty 1-50 z 126

Ustaw kierunek malejący
Nazwa produktu Cena
  1. 3/8" - Nakrętka sześciokatna kwasoodporna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A4
    0,89 zł brutto 0,72 zł netto
  2. M33 - Nakrętka nierdzewna sześciokątna DIN 934 - A2-70
    9,04 zł brutto 7,35 zł netto
  3. M12 - Nakrętka sześciokątna DUPLEX - DIN 934 / 1.4462
    2,18 zł brutto 1,77 zł netto
  4. M10 - Nakrętka sześciokątna DUPLEX - DIN 934 / 1.4462
    2,18 zł brutto 1,77 zł netto
  5. M6 - Nakrętka sześciokątna DUPLEX - DIN 934 / 1.4462
    0,58 zł brutto 0,47 zł netto
  6. M2,5 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,32 zł brutto 0,26 zł netto
  7. M10 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    1,47 zł brutto 1,20 zł netto
  8. M36 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    49,12 zł brutto 39,93 zł netto
  9. M8 - Nakrętka sześciokątna DUPLEX - DIN 934 / 1.4462
    0,66 zł brutto 0,54 zł netto
  10. M27 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    16,98 zł brutto 13,80 zł netto
  11. M24 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    12,44 zł brutto 10,11 zł netto
  12. M20 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    5,89 zł brutto 4,79 zł netto
  13. M12 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    2,01 zł brutto 1,63 zł netto
  14. M8 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,62 zł brutto 0,50 zł netto
  15. M6 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,33 zł brutto 0,27 zł netto
  16. M5 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,17 zł brutto 0,14 zł netto
  17. M4 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,11 zł brutto 0,09 zł netto
  18. M3 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,11 zł brutto 0,09 zł netto
  19. M2 - Nakrętka sześciokątna DIN 934 / Mosiądz
    0,12 zł brutto 0,10 zł netto
  20. 1" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    7,67 zł brutto 6,24 zł netto
  21. 7/8" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    6,20 zł brutto 5,04 zł netto
  22. 3/4" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    2,19 zł brutto 1,78 zł netto
  23. 5/8" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    1,62 zł brutto 1,32 zł netto
  24. 1/2" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    0,73 zł brutto 0,59 zł netto
  25. 7/16" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    0,65 zł brutto 0,53 zł netto
  26. 3/8" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    0,41 zł brutto 0,33 zł netto
  27. 5/16" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    0,68 zł brutto 0,55 zł netto
  28. 1/4" - Nakrętka sześciokatna nierdzewna - gwint calowy UNC - ASME B18.2.2 (~DIN 934) / A2
    0,28 zł brutto 0,23 zł netto
  29. M33 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    31,59 zł brutto 25,68 zł netto
  30. M30 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    15,52 zł brutto 12,62 zł netto
  31. M27 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    8,43 zł brutto 6,85 zł netto
  32. M24 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    4,56 zł brutto 3,71 zł netto
  33. M20 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    2,92 zł brutto 2,37 zł netto
  34. M16 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    2,03 zł brutto 1,65 zł netto
  35. M14 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    2,55 zł brutto 2,07 zł netto
  36. M12 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    0,85 zł brutto 0,69 zł netto
  37. M8 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    0,25 zł brutto 0,20 zł netto
  38. M6 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    0,14 zł brutto 0,11 zł netto
  39. M5 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    0,12 zł brutto 0,10 zł netto
  40. M4 - Nakrętka sześciokątna, lewy gwint - DIN 934-L / A2
    0,11 zł brutto 0,09 zł netto
  41. M24x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    4,14 zł brutto 3,37 zł netto
  42. M22x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    2,92 zł brutto 2,37 zł netto
  43. M20x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    2,55 zł brutto 2,07 zł netto
  44. M18x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    2,01 zł brutto 1,63 zł netto
  45. M16x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    1,27 zł brutto 1,03 zł netto
  46. M14x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    1,01 zł brutto 0,82 zł netto
  47. M12x1,5 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    0,73 zł brutto 0,59 zł netto
  48. M12x1,25 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    0,70 zł brutto 0,57 zł netto
  49. M12x1 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    0,88 zł brutto 0,72 zł netto
  50. M10x1,25 - Nakrętka drobnozwojna, sześciokątna DIN 934 - A2
    0,50 zł brutto 0,41 zł netto
Strona
na stronę